Przejdź do treści

Blog

Malinowa Planeta powstała z inicjatywy zespołu Niepublicznego Żłobka Malinowy Domek /KLIK/ w Nowej Iwicznej, oraz Malinowej Szkoły Rodzenia.

Podczas rozmowy z rodzicami naszych maluszków, oraz z sympatykami placówki narodził się pomysł aby stworzyć miejsce gdzie będziemy prezentować wartościowe treści przeznaczone dla osób zainteresowanych tematyką dziecięcą.

Naszym założeniem jest informowanie przyszłych rodziców, oraz mam i tatusiów z Gminy Lesznowola, oraz ościennych gmin o tym jak mogą spędzić czas w najbliższej okolicy ze swoimi pociechami, jakie udogodnienia lub atrakcje dla nich przygotowano.

To również platforma wymiany doświadczeń pomiędzy specjalistami a rodzicami. Chcemy przygotować pary na narodziny dziecka, połóg, opowiedzieć o standardach opieki, przybliżyć zasady zdrowego żywienia maluszków.

Pragniemy również wesprzeć rodziców w wychowaniu dzieci, podpowiedzieć jak pracować z dzieckiem nad jego rozwojem, oraz przygotować na sytuacje które mogę mieć miejsce w codziennym  życiu.

Zachęcamy Państwa do współpracy w zakresie doboru tematyki wpisów i tego co jest najbardziej interesujące z punktu widzenia rodzica. Malinowa Planeta powstała właśnie po to aby odpowiadać na Państwa potrzeby.

Zapraszamy do śledzenia artykułów na blogu i polubienia naszego facebooka (KLIK).

Dziękujemy 

ZESPÓŁ MD