Przejdź do treści

Dzień Dziecka w Malinowym Domku 2015

  soap-bubble-439103_1280

  Dla rodziców ich dziecko jest największym skarbem, zatem Dzień Dziecka obchodzone jest 365 dni w roku. Mało kto jednak pamięta skąd to święto się wzięło. Międzynarodowy Dzień Dziecka ma swoje początki w Światowej Konferencji na Rzecz Dobra Dzieci, która odbyła się w Genewie  w 1925 r. Jej celem była zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom z całego świata. Obecnie 100 państw obchodzi Dzień Dziecka, chociaż w różnych terminach.

  Dla nas bezpieczeństwo dzieci jest priorytetem. Staramy się aby nasze maluchy czuły się u nas jak u siebie. Jak co roku w Malinowym Domku odbyła się zabawa z okazji Dnia Dziecka. Zobaczcie sami:

  Zamówiliśmy na 1 czerwca przepiękną pogodę, aby móc zrobić naszą „imprezę” na tarasie. W takie ciepłe dni taras służy za przedłużenie sali zabaw – prawie cały czas jesteśmy na powietrzu. W poniedziałek wspólnie z dzieciaczkami śpiewaliśmy piosenki, które słychać w najodleglejszych zakątkach Nowej Iwicznej, łapaliśmy bańki mydlane, chowaliśmy się pod chustą, oraz jedliśmy na tarasie pyszny poczęstunek.

  aa

  Po poczęstunku korzystając z pustej jadalni zrobiliśmy zawody; kto złapie najwięcej kółek, oraz podrzuci więcej balonów, pływaliśmy po wzburzonym kolorowym morzu, usypialiśmy misia oraz zrobiliśmy dyskotekę.

  aaa

  Dzieciaki bawiły się świetnie, a do domu zabrały otrzymane upominki.

  Przypominamy, że dla Rodziców naszych malinowych dzieci, cały czas trwa KONKURS w którym można wygrać profesjonalną sesję zdjęciową. Wystarczy wysłać zdjęcie rodzinne, lub samego dziecka do 12 czerwca. Czekamy na zgłoszenia 🙂

  1