Przejdź do treści

Dzień Dziecka z Animartią i wielkimi bańkami

  Staramy się co roku zapewnić dzieciom nowe atrakcje w dniu ich święta. Był już kucyk, były tańce, ciocie przebierały się na tę okoliczność, było malowanie buziek. W tym roku zabawę zapewniła nam Animatria, proponując nam zamykanie dzieci w gigantycznych bańkach mydlanych.

  Każdy rodzic wie, że bańki są dobre na wszystko, zwłaszcza jak trzeba szybko odwrócić uwagę 🙂 Dzieci nie mogą oprzeć się bańkom, tak jak my małym kotkom w internecie. Wiedzieliśmy, że to będzie jak strzał w dziesiątkę.

  Zobaczcie relację z imprezy. Zaczęliśmy od mini disco. Dzieci tańczyły, podskakiwały, naśladowały animatorkę, w takt popularnych skocznych, dziecięcych hitów. Kiedy dzieci już się wyskakały, poszliśmy na bańki.

  Planowo impreza miała odbyć się na dworze, niestety pogoda pokrzyżowała nam plany. Żeby bańki się udały musi być bezwietrznie, dlatego wszystko odbyło się w salach żłobka.

  Jeśli już oglądaliście filmik to zauważyliście, że podczas zamykania dzieci w bańkach słychać było zachwyt. Najczęściej łooooooooo i łaaaaaaaaaał 🙂 Kiedy już wszyscy ochotnicy wyszli z baniek, animatorka puściła już banieczki w wersji mini i za pomocą dmuchania dzieci utrzymywały je w powietrzu, albo wysoko podskakiwały żeby ich dotknąć.

  Dziękujemy Animarii za świetną zabawę i super podejście do naszych dzieci. Jeśli szukacie animatorów na imprezy urodzinowe, plenerowe, czy na np na ślub do kącika dla maluchów to polecamy serdecznie (tel: 572 450 107).