Przejdź do treści

Psycholog rodzinny do Państwa dyspozycji – zapraszamy!

  13397012_1294539217240867_577150339_o

  Szanowni Państwo, w ramach zapewnienia jak najbardziej kompleksowej obsługi dla rodziców naszych dzieci, oraz osób z najbliższej okolicy naszej placówki, począwszy od listopada uruchamiamy w Malinowym Domku dyżury psychologa rodzinnego Pani Katarzyny Suchowicz-Hermy.

  Katarzyna Suchowicz-Herma jest mgr psychologii, absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Ponadto ukończyła I i II stopień szkolenia w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

  W obszarze jej zawodowych zainteresowań znajduje się przede wszystkim wspomaganie rodzin w rozwiązywaniu istniejących konfliktów oraz budowaniu i utrzymywaniu dobrych wzajemnych relacji.

  Jeśli miewacie Państwo problemy z porozumiewaniem się z dziećmi lub między sobą nawzajem i czujecie, że warto byłoby coś zmienić, by usprawnić wzajemną komunikację i poprawić rodzinne relacje to zapraszamy na konsultacje z Panią psycholog.

  Z Panią psycholog będzie można się spotkać w Malinowym Domku ul. Krasickiego 7a, Nowa Iwiczna bądź w Piasecznie przy ul. Zielonej 17/92 po uprzednim umówieniu wizyty pod nr telefonu 786 907 952
  Ze szczegółową ofertą Poradni Psychologicznej Bezpieczne Relacje można zapoznać się tutaj http://bezpiecznerelacje.pl/

   ZAPRASZAMY 🙂

  ———————–

  Pani Katarzyna Suchowicz – Herma jest również naszym malinowym ekspertem. Na stronach portalu mogą znaleźć Państwo artykuły pisane przez panią psycholog.

  ———————-

  Jeżeli w Twoim najbliższym otoczeniu ktoś potrzebuje pomocy, wsparcia, spojrzenia na swoją sytuację z innej perspektywy poleć im ten wpis. Dziękujemy

  ———————