Przejdź do treści

Trener SI

[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”Wiersz”][et_pb_column type=”3_4″][et_pb_text admin_label=”Tekst”]

Marzena Kowalska – absolwentka Instytutu Studiów nad Rodziną UKSW w Warszawie. Od lat pracuje jako oligofrenopedagog, a także Terapeuta Integracji Sensorycznej (członek PSTIS), Terapeuta Odruchów oraz Terapeuta Ręki. Jest doświadczonym specjalistą, z uprawnieniami do całościowego diagnozowania, planowania i przeprowadzania terapii integracji sensorycznej.

Diagnozuje dzieci już od 0,6 roku życia.

Wykorzystując doświadczenie zawodowe w pracy z osobami z różnymi zaburzeniami rozwojowymi oraz neurologicznymi prowadzi terapię m.in.  osób z autyzmem, zespołem Aspergera, zespołem Downa, z porażeniem mózgowym, z zaburzeniami w rozwoju emocjonalnym i społecznym, z różnymi dysfunkcjami w rozwoju integracji sensorycznej.

Stale poszerza wiedzę podczas  szkoleń i kursów psychopedagogicznych oraz z zakresu neurodydaktyki. Prowadząc zajęcia wykorzystuje i łączy elementy różnych metod i technik terapeutycznych oraz edukacyjnych w zależności od indywidualnych potrzeb, możliwości małych  i dużych pacjentów.

Satysfakcję w codziennej pracy pani Marzenie daje przede wszystkim możliwość towarzyszenia dzieciom i ich rodzicom na drodze wspólnego rozwoju.

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_4″][et_pb_sidebar admin_label=”Panel boczny” orientation=”right” area=”et_pb_widget_area_9″ background_layout=”light” remove_border=”off”] [/et_pb_sidebar][et_pb_sidebar admin_label=”Panel boczny” orientation=”right” area=”sidebar-1″ background_layout=”light” remove_border=”off”] [/et_pb_sidebar][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]