Kadra

RUDAJustyna Kaczorowska – W Malinowym Domku zajmuję się najmłodszymi wychowankami. Jestem psychologiem, który wprowadza maluszki do żłobka podczas adaptacji i czuwam nad ich rozwojem emocjonalnym. Staram się wzbogacać świat małego dziecka poprzez organizowanie codziennych zabaw z wykorzystaniem nowoczesnych metod pracy. W pracy z maluszkami podejmuję działania stymulujące ich rozwój, zajmuję się właściwą pielęgnacją i czuwam nad stanem zdrowia wszystkich dzieci, w tym psychicznego.Z wykształcenia jestem psychologiem. Ukończyłam studia magisterskie w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Doświadczenie zawodowe zdobyłam w kraju i za granicą, pracując między innymi w żłobkach, w przedszkolu, w świetlicy socjoterapeutycznej oraz w ognisku wychowawczym. Cennym doświadczeniem było dla mnie wzięcie udziału w seminariach „Pomoc psychologiczna i socjoterapia dzieci i młodzieży z grup ryzyka” oraz „Zespól dziecka maltretowanego”. Dla Ośrodka Pomocy Społecznej współorganizowałam i uczestniczyłam w wielu działaniach profilaktycznych w szkołach i w środowisku lokalnym. Jestem ciepłą i otwartą osobą z dużą dozą cierpliwości. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą córki Aleksandry i synka Kubusia.

Żaneta Wasilewska – Do moich zadań w Malinowym Domku należy dbałość o bezpieczeństwo oraz zaspokajanie podstawowych potrzeb biologicznych i psychospołecznych powierzonych mojej opiece dzieci. Zadania te realizuję za pomocą różnych codziennych czynności. W ciągu dnia pracy wykonuję wiele zabiegów higieniczno-pielęgnacyjnych. Kąpię, myję, przewijam, wycieram, czeszę. Utrwalam przy okazji u dziecka nawyki higieniczne oraz załatwianie potrzeb fizjologicznych we właściwym czasie. Czuwam też nad prawidłowym odżywianiem dzieci – karmię je lub pomagam przy spożywaniu posiłków. Jestem osobą pogodną, serdeczną i opiekuńczą. Jestem absolwentką studium pedagogicznego, obecnie pogłębiam swoją wiedzę na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Swoją przyszłość zawodową wiążę z dziećmi, gdyż praca z nimi jest moją pasją. Uwielbiam spędzać czas z maluchami, patrzeć jak się rozwijają, jak codziennie się czegoś uczą i pragną poznawać otaczający je świat

Kinga Zarzecka – W Malinowym  Domku zajmuję się najmłodszymi wychowankami. Do moich zadań należy pielęgnacja,  dbanie o ich prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo. Jestem osoba pogodną troskliwą i kreatywną. Cechuje mnie cierpliwość, odporność na stres, potrafię również radzić sobie w nagłych wypadkach. Szybko i łatwo nawiązuję z dziećmi dobry kontakt, a praca z nimi to dla mnie czysta przyjemność. Dzięki doświadczeniu które zdobyłam pracując z dziećmi (w przedszkolu, żłobku, oraz jako prywatna opiekunka) wiem, że maluszki wymagają dużo miłości, ciepła oraz poczucia bezpieczeństwa, które staram się dawać im na każdym kroku.

Małgorzata Lewandowska – W Malinowym Domku pracuję na stanowisku pomoc opiekunki. Do moich zadań w  należy wspomaganie nauczyciela zarówno w grupie Krasnali jak i Skrzatów. Karmię maluszki, przewijam, usypiam, bawię się razem z nimi, a także dbam o ich bezpieczeństwo. Staram się wspierać ich wszechstronny rozwój, pobudzać do twórczych działań, a przy tym zapewnić dobre samopoczucie i wspaniałą zabawę. Praca z dziećmi jest moją pasją – wiążę z nią swoją dalszą przyszłość zawodową. Na co dzień jestem osobą pogodną, opiekuńczą, cierpliwą.

Klaudia Kotyńska – W Malinowym Domku pracuję ma stanowisku opiekunki. Prowadzę zajęcia edukacyjne, wspierające rozwój kreatywności u dzieci. Pomagam dzieciom przy posiłkach, usypiam, biorę czynny udział w codziennych zajęciach. Praca z dziećmi jest dla mnie bardzo inspirująca. To niezwykłe obserwować i wspierać dzieci w poznawaniu wielkiego świata i rozwijaniu ich talentów. W swojej pracy kładę nacisk na bezpieczeństwo i zaspokajanie podstawowych potrzeb dzieci. Na co dzień jestem ciepłą i opiekuńczą osobą.

Katarzyna Siecińska – W Malinowym Domku pracuję na stanowisku pomoc opiekunki żłobkowej. Do moich obowiązków należy wspomaganie nauczycieli we wszystkich grupach. Praca w żłobku daje mi mnóstwo radości, ponieważ mogę uczestniczyć w jednym z najważniejszych etapów życia dziecka. Duże znaczenie ma dla mnie przekazywanie dzieciom wiedzy, niezbędnej do ich samodzielnego funkcjonowania. Spotkania z dziećmi, pomoc, towarzyszenie im w drodze ich rozwoju są dla mnie dużą wartością i źródłem satysfakcji. Swoją drogę zawodową wiążę z pracą z dziećmi. Jestem osobą otwartą i uśmiechniętą

Kamila Pyrzyńska – w Malinowym Domku zajmuje się starszakami, mam doświadczenie w opiece nad dziećmi w żłobku i przedszkolu. Kończę studia pedagogiczne, które pozwolą mi na edukację naszych podopiecznych i jeszcze lepszą, profesjonalną opiekę. Jestem bardzo ciepłą i wesołą osobą. Mam małego synka.