Przejdź do treści

O żłobku Malinowy Domek

Drodzy Rodzice,

Jeżeli jesteście na naszej stronie, to znaczy że szukacie najlepszego żłobka dla swojego maluszka. Żłobek ”Malinowy Domek” jest miejscem, które powstało w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców Nowej Iwicznej oraz najbliższej okolicy.

Placówka funkcjonuje od 2010 r. Jako pierwsi uzyskaliśmy wpis do rejestru żłobków, prowadzonego przez wójta gminy Lesznowola **, potwierdzając tym samym wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Od 01 września 2015 roku można kontynuować pobyt w Malinowym Punkcie Przedszkolnym /KLIK/, dzięki czemu dziecko może pozostać w swoim ulubionym środowisku, bez konieczności zmiany Placówki.

Zdając sobie sprawę jak ważny jest rozwój dziecka, w jego najwcześniejszym  okresie, postanowiliśmy dołożyć wszelkich starań, aby pod naszym dachem komfortowo czuły się zarówno niemowlęta od szóstego miesiąca życia jak i dzieci starsze do lat trzech (czterech/pięciu w p. przedszkolnym).

Znajdujemy się w dogodnym punkcie komunikacyjnym – w Nowej Iwicznej przy ulicy Krasickiego 7A. Można do nas dojechać praktycznie z każdej strony.

Rodzice, dowożący  swoje pociechy samochodem, mogą korzystać z bezpiecznego i wygodnego podjazdu bez potrzeby parkowania na ruchliwej ulicy.  Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość czasowego pozostawienia w naszym garażu wózka, sanek, fotelików samochodowych.

Do dyspozycji maluszków są przestronne sale zabaw (dla maluszków i starszaków) z wyjściem na duży taras i ogródek, świetlica, osobna sypialnia dla niemowląt oraz dla starszych dzieci, aneks kuchenny i sala ruchowa.

Wyposażenie Malinowego Domku to mebelki i zabawki, posiadające niezbędne certyfikaty i atesty. Wnętrze zostało dopasowane do wymagań przeciwpożarowych i higienicznych Sanepidu oraz BHP, bo bezpieczeństwo naszych podopiecznych stawiamy na pierwszym miejscu.

W trosce o zdrowie dzieci sale po zamknięciu żłobka i przedszkola są codziennie odkażane lampą bakteriobójczą. Stosowanie lamp jest jedną z najskuteczniejszych form dezynfekcji. Promieniowanie nieodwracalnie dezaktywuje bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby oraz wszelkie inne drobnoustroje.

Zapewniamy Twojemu dziecku domową atmosferę w małych kameralnych grupach. Personel placówki stanowią doświadczone osoby, które kierują się nie tylko wiedzą i rozsądkiem, ale i wielkim sercem w kontaktach z dziećmi. Wszystkie Ciocie spełniają wymogi ustawy żłobkowej/przedszkolnej. Szczegółowy opis Opiekunek znajdą Państwo w zakładce Kadra.

Zapraszamy do zakładki Program, w celu zapoznania się ze specyfikacją zajęć.

**  Informacje o placówkach wpisanych do rejestru żłobków uzyskają Państwo w ZOPO pod numerem telefonu: 22/7579619.