Przejdź do treści

Angielski w żłobku

[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”Wiersz”][et_pb_column type=”3_4″][et_pb_text admin_label=”Tekst”]

Mgr psychologii Justyna Kaczorowska:

Jestem psychologiem i nauczycielem w grupie najmłodszych Skrzatów. W Malinowym Domku prowadzę również zajęcia z języka angielskiego. Zajęcia te mają charakter zabawy i wprowadzają maluchy w świat języków obcych, ale także stymulują do nauki języka ojczystego – polskiego.

Zajęcia kształtują prawidłową wymowę i motywują do nauki. Zabawa z językiem angielskim rozwija wyobraźnię dziecka i ułatwia w przyszłości naukę np. w przedszkolu lub szkole.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam zarówno w kraju jak i za granicą. Mieszkałam i pracowałam w Wielkiej Brytanii, w okręgu Surrey pod Londynem. Prowadziłam zajęcia dydaktyczno wychowawcze dla dzieci w wieku 0 – 7 lat w żłobkach i przedszkolu. Praca w takich placówkach jak „Major Minors”, „Bussy Bees” czy „Kids Unlimited” była dla mnie niezwykłą przygodą i nieocenionym doświadczeniem, które rozwinęło mnie jako człowieka i nauczyciela.
Wierzę, że malinowe dzieci będą zadowolone z zajęć języka angielskiego.

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_4″][et_pb_sidebar admin_label=”Panel boczny” orientation=”right” area=”et_pb_widget_area_6″ background_layout=”light” remove_border=”off” /][et_pb_sidebar admin_label=”Panel boczny” orientation=”right” area=”sidebar-1″ background_layout=”light” remove_border=”off” /][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]