Przejdź do treści

Pakiety godzinowe dla dzieci spoza żłobka

Dla dzieci spoza naszej placówki, w związku z  licznymi zapytaniami rodziców o możliwość wzięcia udziału w zajęciach edukacyjnych, przygotowaliśmy Malinowe Pakiety Edukacyjne.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest kontakt dziecka z rówieśnikami, możliwość uczenia się od siebie i poznawania świata. Zatem jeśli chcieliby Państwo skorzystać z tej opcji serdecznie zapraszamy.

Przed pierwszym pojawieniem się w placówce niezbędna jest minimum tygodniowa adaptacja. O adaptacji można przeczytać TUTAJ /KLIK/. Podczas adaptacji dziecko poznaje kolegów i koleżanki, ciocie, oraz otoczenie. W okresie adaptacji bierze udział w zajęciach wyłącznie z własnej woli.

Po adaptacji, kiedy maluch czuje się u nas jak u siebie, proponujemy:

  • Pakiet 20 godzin (510 zł) – wychodzi około 1 godziny dziennie, lub kilka godzin raz na jakiś czas
  • Pakiet 40 godzin (810 zł) – wychodzi około 2 godziny dziennie, lub kilka godzin raz na jakiś czas
  • Pakiet 60 godzin (950 zł) – wychodzi około 3 godzin dziennie, lub kilka godzin raz na jakiś czas
  • Adaptacja 5 godzin (125 zł) – 1 godzina dziennie
  • Każda kolejna godzina ponad pakiet20 zł

Zajęcia edukacyjne zaczynają się u nas około godziny 10.00 i trwają 30 minut, dla komfortu dzieci prosimy o przyprowadzenie dziecka minimum o 9.45 (wtedy rozpoczynamy naliczanie godzin)

Po zajęciach ( w zależności od programu: plastycznych, technicznych, sportowych, bajkowych, muzycznych) wychodzimy na plac zabaw lub taras, lub kontynuujemy zabawę w salach Placówki. Tematyka zajęć jest kontynuowana podczas całego dnia.

Po adaptacji można przyprowadzić dziecko w innych godzinach, niż na same zajęcia edukacyjne.

Płatność jest przed rozpoczęciem pobytu, można zamówić obiad z minimum jednodniowym wyprzedzeniem. Obiad jest dodatkowo płatny (płatność w dniu pobytu). Rodzic może przynieść własne przekąski.

Dzieci uczęszczające na pakiet nie śpią w Malinowym Domku.

Pakiety są ważne 30 dni kalendarzowych. Niewykorzystane godziny NIE przechodzą na kolejne okresy/miesiące. Na każdy okres podpisywany jest nowy aneks do umowy. Można podpisać umowę od razu na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Do Malinowego Domku mogą przychodzić wyłącznie dzieci zdrowe, bez objawów chorobowych.