Przejdź do treści

Pakiety godzinowe dla dzieci spoza żłobka

Dla dzieci spoza naszej placówki, w związku z  licznymi zapytaniami rodziców o możliwość wzięcia udziału w zajęciach edukacyjnych, przygotowaliśmy Malinowe Pakiety Edukacyjne.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest kontakt dziecka z rówieśnikami, możliwość uczenia się od siebie i poznawania świata. Zatem jeśli chcieliby Państwo skorzystać z tej opcji serdecznie zapraszamy.

Przed pierwszym pojawieniem się w placówce niezbędna jest minimum tygodniowa adaptacja. O adaptacji można przeczytać TUTAJ /KLIK/. Podczas adaptacji dziecko poznaje kolegów i koleżanki, ciocie, oraz otoczenie. W okresie adaptacji bierze udział w zajęciach wyłącznie z własnej woli.

Po adaptacji, kiedy maluch czuje się u nas jak u siebie, proponujemy:

  • Pakiet 20 godzin (510 zł) – wychodzi około 1 godziny dziennie, lub kilka godzin raz na jakiś czas
  • Pakiet 40 godzin (810 zł) – wychodzi około 2 godziny dziennie, lub kilka godzin raz na jakiś czas
  • Pakiet 60 godzin (950 zł) – wychodzi około 3 godzin dziennie, lub kilka godzin raz na jakiś czas
  • Adaptacja 5 godzin (125 zł) – 1 godzina dziennie
  • Każda kolejna godzina ponad pakiet20 zł

Zajęcia edukacyjne zaczynają się u nas około godziny 10.00 i trwają 30 minut, dla komfortu dzieci prosimy o przyprowadzenie dziecka minimum o 9.45 (wtedy rozpoczynamy naliczanie godzin)

Po zajęciach ( w zależności od programu: plastycznych, technicznych, sportowych, bajkowych, muzycznych) wychodzimy na plac zabaw lub taras, lub kontynuujemy zabawę w salach Placówki. Tematyka zajęć jest kontynuowana podczas całego dnia.

Po adaptacji można przyprowadzić dziecko w innych godzinach, niż na same zajęcia edukacyjne.

Płatność jest przed rozpoczęciem pobytu, można zamówić obiad z minimum jednodniowym wyprzedzeniem. Obiad jest dodatkowo płatny (płatność w dniu pobytu). Rodzic może przynieść własne przekąski.

Dzieci uczęszczające na pakiet nie śpią w Malinowym Domku.

Pakiety są ważne 30 dni od momentu pierwszego pobytu. Niewykorzystane godziny NIE przechodzą na kolejne okresy. Na każdy okres podpisywany jest nowy aneks do umowy. Można podpisać umowę od razu na dłuższy okres.

Do Malinowego Domku mogą przychodzić wyłącznie dzieci zdrowe, bez objawów chorobowych.